Esileht»Regal'ist lähemalt
 • RegalFasTrac keredisain vähendab veetakistust võimaldades kiiret ja ökonoomset sõitu, pakkudes samas head juhitavust ja kontrolli.

  Loe lähemalt...
 • Regal2002 aastal teenis Regal välja ISO Sertifikaadi 9001:2000, olles üks esimesi paaditootjaid maailmas, kellele toodangule taoline sertifikaat omistati. Taolise sertifikaadi omistamine näitab selgelt Regali pühendumust ehitada vastavuses kõige kõrgematele kvaliteedistandarditele.
  ISO 9001:2000 on kvaliteedijuhtimise standard aastast 2000. ISO 9001:2000 on tarbijakeskne, protsessipõhine ning paneb rõhu mõõtmise ja protsessi kvaliteedile.
 • Regal info In-Mold Gelcoat on üks paljudest Regal paatidel leiduvatest kvaliteedielementidest. Kui paljud teised paaditootjad kasutavad oma paatidel pealeteibitud graafikat, mis on meetodilt küll kiire ja vähem kulukas, kuid kasutuses olles kulub kiiresti, tuhmub ning mureneb, siis Regal seevastu sulatab värvilise trükise otse paadi enda kattevärvi sisse, tagades veatu tulemuse ning värvi, mis ei tuhmu.
 • Regal infoKõikidel Regali paatidel suurusega üle 22 jala on kompromissitult kasutatud tuuleklaasi raamiks roostevaba terast, mis tagab elegantse välimuse, pikaealisuse ning tugevuse nii tuuleklaasi kui ka teiste teki elementide osas.
 • Regal annab kõikidele oma toodetud paatidele eluaegse kerestruktuurigarantii. See piirangutega garantii kehtib paadi esmaomanikule. Paadi teisel omanikul on võimalus lisatasu eest omandada uus piiratud kerestruktuurigarantii, kehtivusega kuni 5 aastat uue paadi esmasest müügist selle esmaomanikule.
 • Regal infoOlles perefirma, on turvalisus Regal paatide disainiprotsessi juures võtmeteguriks. Tähelepanu sellistele detailidele nagu treilerituled paadi ahtris ohutuse tagamiseks maanteel, pikendatud ujumisplatvormid ohtliku propelleri eest hoidumiseks, kõrge parras vähendamaks merre kukkumise ohtu ja pakkumaks kuiva sõitu ning avatav, ohtutult läbikäidav tuuleklaas tagavad Sinu ja Sinu pere turvalisuse.
 • Regal infoRegal on üks esimesi paaditootjad, kes võttis oma Commodore Yacht seeria paatidel kasutusele revolutsioonilise IPS juhtimissüsteemi. Regali mootorjaht on IPS süsteemiga varustatult veel kütusesäästlikum, arendab vähema hobujõuga suuremat kiirust, samas kui vibratsioon, mootorimüra ja heitgaaside hulk on vähenenud. Tänu vähenenud kütusekulule, on ka paadi läbisõit ühe tankimisega hoomatavalt suurenenud.

  Täpsem info ja video Volvo IPS süsteemi toimimise kohta leiate SIIT
 • Regal infoWindow Express kruiserite uuenduslik akende disain muudab interjööri valgusküllasemaks ning lisab paadi välimusele iseloomu.